Ferien im Erzgebirge
Ferien im Erzgebirge
Ferien im Erzgebirge

Home   Dům   Appt. THERESA   Appt. DANA   Appt. HELENA  
Kalendář a ceny   Příjezd   Rezervace   Sport   StravováníVýchod slunce

Výhled na Klínovec z Appartementu HELENA

Inverze, tu od nás uvdíte shora

Pohled na sjezdovky

Náš dům

Celý dům prošel v roce 2007 komplexní rekonstrukcí.

Jak je tento dům stojící v nadmořské výšce 850 m.n.m. vlastně starý lze jen velice obtížně zjistit. Nejstarší zápis v katastru nemovitostí je ale z roku 1812. Dům jsme koupili v roce 2006 a byl po požáru již z 80% opraven. K jeho koupi jsme se rozhodli pro jeho jedinečnou polohu. Domy v klidné lokalitě, avšak velmi blízko ke sjezdovkám na které se dá dojet přímo od domu na lyžích, a které zároveň skýtají úchvatný výhled několik desítek kilometrů daleko, jsou vzácností.

Chtěli jsme v tomto domě vybudovat 3 bytové jednotky a proto jsme museli přistavět jedno patro, strhnout některé příčky a změnit dispozice jednotlivých podlaží. Chtěli jsme nabídnout apartmány, které by odpovídaly jedinečné poloze tohoto domu. Zda se nám náš záměr povedl, posuďte při svém pobytu sami.

Dům je vybaven elektrickým ústředním topením, každý byt má vlastní boiler pro přípravu teplé vody a v celém domě je rozveden centrální vysavač. Za domem se nachází parkoviště pro 3 vozy. Kuchyně jsou vybaveny kuchyňskými linkami, vč. indukčních varných desek, vestavných trub, myček nádobí, mikrovlných trub, dostatku nádobí i příborů atd. Nábytek byl většinou pořízen v IKEA ve vyšších cenových kategoriích. Každá koupelna je vybavena podlahovým topením, sprchovými kabinami (někde dokonce s masážními funkcemi) a závěsnými WC. V každém obývacím pokoji je televize (někde LCD) se satelitním příjmem (Astra), DVD přehrávačem HiFi mini-věžmi s možností připojení MP3-přehrávačů. V ložnicích jsou postele s kvalitními rošty a matracemi.

Na zřízení bytů jsme spolupracovali s architektem!


rodina Rejchrtova, tel. +420 732 368 781 info@novacko.cz