Dovolená v Krušných horách
Dovolená v Krušných horách
Dovolená v Krušných horách

Home   Dům   Appt. THERESA   Appt. DANA   Appt. HELENA  
Kalendář a ceny   Příjezd   Rezervace   Sport   StravováníPůdorys Appartementu HELENA
Půdorys Appartementu HELENA

Obývací pokoj
Obývací pokoj Obývací pokoj

Kuchyně
Kuchyně Kuchyně

Ložnice
Ložnice Ložnice

Koupelna
Koupelna Koupelna


Appartement HELENA

Pro milovníky něčeho výjimečného
Ložnice, obývací pokoj, kuchyně 71 m2, půdní vestavba

Jako architekt bych jistě mohl něco vytknout, ale oslovil mě perfektně řešený prostor, moderní vybavení i sladění interiéru a exteriéru. Spolu s úchvatným výhledem a bezprostřední blízkostí lyžařských možností považuji tento apartment za něco ojedinělého.
prof. Stefan S., Berlín

Tato perla ubytování v Krušných horách nabízí veškerý komfort spolu s výhledem který nikdy nezapomenete.

Podkrovní Appartement HELENA se nachází v druhém patře našeho domu. Sestává z ložnice, velmi prostorného obývacího pokoje (34 m2) se vstupem na balkon, kuchyně a koupelny.
V ložnici jsou 2 postele, které je možné srazit k sobě, a šatní skříň.
Koupelna disponuje el. podlahovým topením, velkou masážní a relaxační sprchovou kabinou, umyvadlem, toaletou, skříňkou se zrcadlem a skříňkou na ručníky.
V kuchyni najdete plně vybavenou kuchyňskou linku s indukční varnou deskou, vestavnou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou, překapávačem, toasterem a dostatkem příborů a nádobí. V kuchyni je jídelní stůl a 4 židle.
Obývací pokoj je vybaven pohodlnou pohovkou, dvěma křesly, konferenčním stolkem, TV-stolkem, televizí, DVD přehrávačem, satelitním přijímačem a HiFi mini-věží.

Tento byt je určen pro ubytování 2 osob ale pohodlné přespání umožňuje dalším 2 dospělým pohovka v obývacím pokoji. Další přistýlka normální postelí nebo dětskou postýlkou je po dohodě možná.


rodina Rejchrtova, tel. +420 732 368 781 info@novacko.cz