Dovolená v Krušných horách
Dovolená v Krušných horách
Dovolená v Krušných horách

Home   Dům   Appt. THERESA   Appt. DANA   Appt. HELENA  
Kalendář a ceny   Příjezd   Rezervace   Sport   StravováníPůdory Appartementu Theresa
Grundriss Ferienwohnung 1

Obývací pokoj
Obývací pokoj Obývací pokoj

Kuchyně
Kuchyně Kuchyně

Ložnice
Ložnice Ložnice

Koupelna
Koupelna Koupelna


Appartement THERESA

Relaxace pro rodiče s dětmi
Ložnice, obývací pokoj s barem a kuchyně, 58m 2

Italské Alpy jsou italské Alpy. Ale když musím být v Praze a manželka s dcerou chtějí na hory, tak jezdíme na Nováčko. Do Prahy to je tak jeden a půl hoďky, takže většinou jsem tam s nimi do pondělí a ve čtvrtek večer se vracím na hory. Na sjezdovku blízko, vybavení není špatné a večer, když malá usne, si užíváme romantiky u baru s výhledem do údolí.
Petr J., advokát, Praha

Appartement Theresa v přízemí sestává z ložnice, prostorného obývacího pokoje s barem ze kterého je vstup na balkon, kuchyně a koupelny.
V ložnici jsou 2 samostatné postele, které lze srazit k soběa skříň na oblečení.
Koupelna je vybavena elektrickým podlahovým topením, masážní sprchovou kabinou, umyvadlem, skříňkou se zrcadlem, toaletou a skříňkou na ručníky.
V kuchyni je plně vybavená kuchyňská linka včetně indukčního sporáku, vestavné trouby, digestoře, lednice s mrazákem, myčky, mikrovlné trouby, překapávače na kávu, toasteru, dostatku nádobí a příborů a jídelního koutu.
V obývacím pokoji se nachází bar s 2 barovými stoličkami, pohodloná rozkládací pohovka, dvě křesla, konferenční stolek, komoda, LCD televize, DVD přehravač, satelitním TV přijímač a mini HiFi systém.

Tento appartement je určen pro 2 osoby, ale na pohovce mohou pohodlně přespat další 2 dospělí. Přistýlka normální postelí nebo dětskou postýlkou je po dohodě možná..


rodina Rejchrtova, tel. +420 732 368 781 info@novacko.cz